
Анальний вібратор з кульками, пробка з 5 кульок для анальної стимуляції з вібрацією, Інтимні іграшки
1 180 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 073
Анальний вібратор з кульками, пробка з 5 кульок для анальної стимуляції з вібрацією, Інтимні іграшки

Анальний вібратор-пробка з режимами вібрації подарує Вам незабутню анальну стимуляцію і яскраві, сильні відчуття.
Це крутий вібратор, призначений для інтенсивної, якісної і чуттєвої стимуляції анальних стінок і ерогенних зон. Стовбур іграшки дуже пружний і досить гнучкий, щоб подарувати Вам максимум приємних і комфортних відчуттів в процесі інтимної стимуляції. Складається вібратор з 5 кульок різних розмірів, які з'єднані між собою. Найширша кулька знаходиться біля основи іграшки, а у кінчика Вас чекає маленька злегка звужена куля, яка такої форми спеціально для того, щоб здійснити проникнення більш плавним і комфортним чином. Головне, не забувайте користуватися лубрикантом на водній основі. Іграшка також має широку основу, яка служить і зручною рукояткою, і обмежувачем при глибокому проникненні.
Виготовлений стимулятор з силікону без змісту фталатів і шкідливих речовин. Матеріал приємний на дотик, бархатистий і гіпоалергенний. Силікон абсолютно безпечний для здоров'я.
Оснащений выбропулею, який поширює режими вібрації. Управління вібрацією відбувається за допомогою кнопки на основі. Після використання вібратор необхідно обробити засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики :
Матеріал: силікон + ABS-пластик
Розміри: 13 * 3.7-1.8 см
Режим вібрації

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| тип н | Анальний вібратор з кульками, пробка з 5 кульок для анальної стимуляції з вібрацією, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальный стимулятор |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Цвет | Черный |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 130 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Диаметр | 18.0 |
- Цена: 1 180 ₴










