Топ продаж

Вібратор-насадка подвійне проникнення, вагінальний вібро стимулятор масажер для пар, інтимні іграшки
1 996 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 1829
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вібратор-насадка подвійне проникнення, вагінальний вібро стимулятор масажер для пар, інтимні іграшки

Універсальний вібратор, який підійде як для використання соло, так і в парі. Цей вібратор дозволить Вам розширити межі своєї сексуальної фантазії і спробувати навіть такі варіанти і пози в сексі, про які Ви і не підозрювали або не наважувалися спробувати. Настав час секс-експериментів!
Зроблений з двома робочими сторонами. Одна сторона - це основний великий стовбур, який відповідає за якісну вагінальну або анальну стимуляцію. Ергономічна форма, плавні лінії і гладенька поверхня дозволять Вам випробувати неймовірні відчуття під час стимуляції усіх внутрішніх ерогенних зон. Інша сторона - це U-подібна голівка, яка призначена для точкової стимуляції зовнішніх ерогенних зон : статевих губ, клітора, сосків, статевого члена, мошонки тощо.
Ще одним величезним плюсом вібратора є те, що він оснащений 3 моторами. Один мотор розташований в основному стовбурі, а два інших - в U- подібній голівці. Таким чином, потужна вібрація поширюється рівномірно по усьому вібратору, щоб якісно простимулювати кожну ерогенну зону на Вашому тілі. Моторчики мають 10 режимів вібрації і працюють незалежно один від одного. Їх можна вмикати як окремо, так і разом. Вцілому Ви зможете випробувати на собі багато варіацій вібрації. Керування здійснюється за допомогою кнопок на основі.
Працює на акумуляторі, що перезаряджається. Заряджати іграшку слід за допомогою магнітного USB- кабелю, який входить до комплекту. Виготовлена іграшка з силікону. Приємний на дотик, м'який, ніжний і оксамитовий. Вібратор повністю водонепроникний, а тому Ви зможете насолодитися ним навіть у ванні і душі. З іграшкою потрібно використовувати лубрикант тільки на водній основі. Після використання виріб необхідно обробити засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: силікон
Загальна довжина: 17.8 см
Робоча довжина: 15 см
Діаметр основного стовбура : 3.2 см
Ширина вібратора кільце: 6.8 см
10 режимів вібрації
Живлення: перезаряджається USB- кабелем
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Цвет | Черный |
| Для кого | Для пар |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Вібратор-насадка подвійне проникнення, вагінальний вібро стимулятор масажер для пар, інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибратор |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 178 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Диаметр | 32.0 |
Информация для заказа
- Цена: 1 996 ₴











