
Розширювач надувний, Анальна п'ятиярусна пробка з грушею, Стимулятор анальний, Пробка для фістингу, Інтимні іг
980 ₴
490 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 716
Розширювач надувний, Анальна п'ятиярусна пробка з грушею, Стимулятор анальний, Пробка для фістингу, Інтимні іграшки

Надувна анальна пробка із зручним клапаном для регулювання розміру. Анальна пробка для тих, хто бажає підготувати свій анус до анального сексу та отримати ефектні відчуття. Така пробка відмінно розширює анальний простір, дарує приємний тиск на анальні стінки та підходить для різних експериментів та фістингу. За допомогою груші можна швидко накачати виріб. Девайс 3.5 см у діаметрі і може збільшуватися до 10 см у діаметрі.
Довжина анального розширювача складає 19.5 см, і цього достатньо, щоб поринути у таємні куточки Вашого тіла. Спеціальна груша забезпечує підкачування повітря у пробку, внаслідок чого вона розширюється. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очистіть пробку спеціальним засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон
Розмір у спокійному стані: 19.5 х 3.5 см
Розмір у надутому стані: 50 х 14 см
Розмір груші: 8 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Розширювач надувний, Анальна п'ятиярусна пробка з грушею, Стимулятор анальний, Пробка для фістингу, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальный расширитель |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Надувные |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Черный |
| Регулировка размера | Да |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 195 мм |
- Цена: 490 ₴










