
Ерекційне кільце з відростком для клітора, Подвійне кільце з вібрацією, Стимулятор пеніса та клітора, Інтимні
780 ₴
390 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 718
Ерекційне кільце з відростком для клітора, Подвійне кільце з вібрацією, Стимулятор пеніса та клітора, Інтимні іграшки

Оригінальне ерекційне кільце з вібрацією продовжить статевий акт і принесе задоволення обом партнерам. Виконано з шовковистого силікону та пластику у вставній частині. Має незвичайну будову, що передбачає одночасну фіксацію на стовбурі пеніса та мошонці. Девайс запобігає відпливу крові з члена, стискаючи його стовбур, а фіксація на яєчках не дозволить трапитися передчасної еякуляції. У верхню частину кільця вставляється віброкуля. Відросток, створений для кліторальної стимуляції партнерки під час статевого акту, додатково стимулює пеніс та дарує приємні відчуття. Використовуйте з іграшкою лубриканти на водній основі. Після стимуляції обробіть девайс засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS-пластик
Розміри: 9.2 Х 4 х 2.8 см
Функції: Вібрація (віброкуля)
Живлення: Батарейки LR 41 - 3 шт

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Ерекційне кільце з відростком для клітора, Подвійне кільце з вібрацією, Стимулятор пеніса та клітора, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Эрекционное кольцо |
| Пол | Мужской |
| Тип фаллоимитатора | С дополнительной стимуляцией |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей вибрации | 1 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | LR41 |
| Количество батареек | 3 шт. |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 92 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Диаметр | 28.0 |
- Цена: 390 ₴










