
Вібратор мікрофон двосторонній, Стимулятор кліторально-вагінальний, Силіконовий вібромасажер 2в1, Інтимні ігра
1 280 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 1824
Вібратор мікрофон двосторонній, Стимулятор кліторально-вагінальний, Силіконовий вібромасажер 2в1, Інтимні іграшки

Універсальний масажер має два робочі кінці. Гладка голівка подарує приємну стимуляцію тіла. Вібромасажер зніме напругу з м'язів, розслабить та подарує чуттєву стимуляцію клітора та зовнішніх ерогенних зон. Інший злегка вигнутий кінець іграшки підійде для стимуляції точки G. Двосторонній девайс виготовлений із силікону – ніжного, гіпоалергенного, приємного на дотик матеріалу та обладнаний режимами вібрації. Має водонепроникний корпус. Така багатофункціональність зробить іграшку вашим незамінним сексуальним помічником. Вона відмінно підійде для поодиноких та парних ігор. Використовуйте з іграшкою лубриканти на водній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Силікон + ABS пластик
Розміри: 22 х 5 х 3.7 см
Верхня частина: 10 вібрацій
Нижня частина: 8 вібрацій
Живлення: Перезаряджання, USB-кабель для заряджання
Колір: Чорний

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Длина | 220 см |
| Диаметр | 37 см |
| Цвет | Черный |
| Форма | Микрофон |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Вібратор мікрофон двосторонній, Стимулятор кліторально-вагінальний, Силіконовий вібромасажер 2в1, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибратор микрофон |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Количество скоростей вибрации | 8 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 1 280 ₴










