
Вібратор мікрофон 22 см, Вібромасажер для тіла та ерогенних зон, Вагінально-кліторальний стимулятор, Інтимні і
2 180 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 1100
Вібратор мікрофон 22 см, Вібромасажер для тіла та ерогенних зон, Вагінально-кліторальний стимулятор, Інтимні іграшки

Універсальний вібромасажер у формі мікрофона має рукоятку для міцного та зручного захоплення в руці, а також робочу силіконову головку на гнучкій ніжці, за допомогою якої відбуватиметься чуттєвий масаж. Вібратор допоможе Вам зняти напругу з м'язів, розслабити тіло після важкого дня, якісно промасувати шию, спину, поперек або будь-яку іншу ділянку і, звичайно, принести кліторальне задоволення.
У вібростимулятора – 18 різних режимів: 3 швидкості та 15 режимів вібрації з кожної сторони. Водночас дві сторони працювати не можуть, лише по черзі. Силікон надійно захищає механізм іграшки від вологи, так що Ви можете брати девайс із собою у ванну чи душ. Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS-пластик
Розміри: 22.6 х 4.5 см
Вібрація: 15 режимів, 3 швидкості
Живлення: Перезаряджається, USB-кабель для заряджання
Вибраний колір уточніть у менеджера перед замовленням!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Длина | 223 см |
| Диаметр | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Вібратор мікрофон 22 см, Вібромасажер для тіла та ерогенних зон, Вагінально-кліторальний стимулятор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Вибратор микрофон |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Рельеф мастурбатора | Ребристый |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Количество скоростей вибрации | 3 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Функция подогрева | Да |
- Цена: 2 180 ₴










