
Кліторальний вібратор з вакуумом, Вібратор для подвійної стимуляції з насадками, Стимулятор ерогенних зон, Інт
1 980 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 1833
Кліторальний вібратор з вакуумом, Вібратор для подвійної стимуляції з насадками, Стимулятор ерогенних зон, Інтимні іграшки

Незвичайний кліторальний вібратор із тонкою робочою частиною та трьома спеціальними насадками для точкової стимуляції. Іграшка покрита силіконом та має оригінальну форму. Її робоча частина – тонка наверша, до якої в комплекті Ви знайдете три насадки. У вібратора 10 рівнів вакуумної стимуляції та 10 режимів роботи, з якими можете довго грати з ерогенними місцями.
Використовувати можна без насадок. Девайс ідеальний для неквапливих пестощів, відмінно підійде для любовної прелюдії. Керується вся робота іграшки за допомогою кнопок на корпусі. Рукоятка відмінно лягає в руку і не ковзає. Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Силікон + АВС пластик
Розміри: 18.5 х 3.4 см
10 режимів вакууму + вібрації
Живлення: вбудований акумулятор, USB-кабелем

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 185 см |
| Диаметр | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Кліторальний вібратор з вакуумом, Вібратор для подвійної стимуляції з насадками, Стимулятор ерогенних зон, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Клиторальный стимулятор |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Всасывание |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Назначение | Для женщин |
| Функция подогрева | Нет |
- Цена: 1 980 ₴










