
Екзотичний фалоімітатор 26 см, Рельєфний фалос на присосці, Ділдо для вагінальної стимуляції, Інтимні іграшки
1 980 ₴
990 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 840
Екзотичний фалоімітатор 26 см, Рельєфний фалос на присосці, Ділдо для вагінальної стимуляції, Інтимні іграшки

Фалоімітатор для яскравих оргазмів та нових відчуттів. Інтимна стимуляція не завжди може бути класичною та стандартною, адже іноді незвичайні сексуальні фантазії здобувають гору, і дух авантюризму та експериментаторства активно поселяється у Вашій голові. Фаллос здатний задовольнити Ваші найсміливіші бажання. Завдяки своєму розміру і великій головці дилдо дозволяє добре відчути проникнення, приносить чуттєве задоволення.
Виготовлений з TPE-полімеру і володіє всіма якостями силікону: м'якою та еластичною текстурою, що робить його приємним на дотик. Завдяки присосці на основі, фалоімітатор кріпиться до будь-якої поверхні, що дозволяє виконувати різні інтимні експерименти та урізноманітнити ваше життя. Товстий стрижень додає додатковий ергономічний штрих до дизайну. Для комфортного проникнення використовуйте мастило на водній основі. Після стимуляції обробіть девайс засобом для очищення секс-іграшок
Характеристики:
Матеріал: TPE (термопластичний еластомер)
Розміри: 26.5 х 5.7 см
Колір: уточніть у менеджера перед замовленням!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | На присоске |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Длина | 265 см |
| Диаметр | 57 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Екзотичний фалоімітатор 26 см, Рельєфний фалос на присосці, Ділдо для вагінальної стимуляції, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Рельеф мастурбатора | Реалистичный |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Для женщин |
| Функция подогрева | Нет |
- Цена: 990 ₴










