Топ продаж
-50%

Реалістичний фалоімітатор мякий 21 см, Фаллос з мошонкою та присоскою, Ділдо натуральний, Інтимні іграшки
2 580 ₴
1 290 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 681
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Реалістичний фалоімітатор мякий 21 см, Фаллос з мошонкою та присоскою, Ділдо натуральний, Інтимні іграшки

Фаллаіміттатор Супер-реалістик виготовлений з подвійного шару рідкого силікону, який повністю повторює чоловіче тіло.
Пружній член довжиною 21 см дістане до ерогенних зон, а товщина 5,4 см створить відмінне тертя для множинних оргазмів. Фалоімітатор до найдрібніших деталей повторює анатомію гарячого мачо: Стовбур із напруженими венами; Збуджена головка; Яєчка пружні і підтягнуті. Цей красень має пори, складочки та опуклості.
Завдяки водонепроникності та міцній присці його можна закріпити на будь-яку гладку поверхню, навіть на кахель у душі. Експериментуйте з позами! Для більш приємних відчуттів рекомендуємо використовувати з лубрикантами на водній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: рідкий силікон (подвійний шар рідкого силікону)
Розмір: 21.5 * 5.4 см
Довжина робоча: 15.5 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Реалистичные |
| Материал | Силикон |
| Длина | 215 см |
| Диаметр | 54 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Реалістичний фалоімітатор мякий 21 см, Фаллос з мошонкою та присоскою, Ділдо натуральний, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 155 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴










