
Фалоімітатор для сексу 22 см, Гнучкий реалістичний фалос, Ділдо на присосці, Штучний пеніс, Інтимні іграшки
2 780 ₴
1 390 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 680
Фалоімітатор для сексу 22 см, Гнучкий реалістичний фалос, Ділдо на присосці, Штучний пеніс, Інтимні іграшки

Двошаровий фалоімітатор із присоскою на основі. Штучний чоловічий пеніс, виконаний з усіма анатомічними особливостями та деталями, що роблять секс іграшку натуралістичної не лише зовні, а й за відчуттями. Пружний та гнучкий стовбур, покритий опуклою венозною системою. На кінчику розташовується чітко окреслена гладка головка, за допомогою якої проникнення в піхву або анус буде максимально приємним та комфортним. В основі також красується і натуралістична горбиста мошонка, яка служить не тільки декоративним елементом, а й природним обмежувачем. Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: рідкий силікон (подвійний шар рідкого силікону)
Розмір: 22 х 5 см
Діаметр: 3.7 - 5см (збільшується, починаючи з головки)
Робоча довжина: 15 см
Вибраний колір уточніть перед замовленням!

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | На присоске |
| Материал | Силикон |
| Длина | 220 см |
| Диаметр | 50 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Фалоімітатор для сексу 22 см, Гнучкий реалістичний фалос, Ділдо на присосці, Штучний пеніс, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Рельеф мастурбатора | Реалистичный |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Для женщин |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
- Цена: 1 390 ₴










