
Анальна пробка з вібрацією на пульті, Втулка з ротацією для анального сексу, Вібропробка з ручкою, Інтимні ігр
2 980 ₴
1 490 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 767
Анальна пробка з вібрацією на пульті, Втулка з ротацією для анального сексу, Вібропробка з ручкою, Інтимні іграшки

Анальна пробка має краплеподібну форму, яка забезпечує плавне та комфортне проникнення. Девайс пропонує 9 режимів ротації та 9 режимів вібрації, які можна використовувати як разом, так і окремо. За допомогою пульта дистанційного керування ви зможете регулювати обертання та вібрації, підлаштовуючи їх під ваші бажання. Іграшка дозволяє насолоджуватися сольною грою або експериментувати з партнером, додаючи елемент несподіванки та контролю, що посилює задоволення та створює незабутні моменти. Виготовлена втулка із силікону. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS пластик
Розміри: 11.5 х 3.5 см, Проникна довжина: 8 см
9 режимів вібрації та 9 режимів обертання
Живлення: Вбудований акумулятор (перезаряджається), магнітна зарядка

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Анальна пробка з вібрацією на пульті, Втулка з ротацією для анального сексу, Вібропробка з ручкою, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация, вращение |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей вибрации | 9 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Назначение | Унисекс |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 115 мм |
| Высота | 80 мм |
- Цена: 1 490 ₴








