
Ерекційне кільце для члена, Віброкільце для чоловіків, Кільце для пролонгації сексу з вібрацією, Інтимні іграш
1 580 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 682
Ерекційне кільце для члена, Віброкільце для чоловіків, Кільце для пролонгації сексу з вібрацією, Інтимні іграшки

Кільце вібратор сподобається всім любителям еротики та фетишу, відрізняється простим керуванням. Виготовлено із силікону та АБС - пластику, виконано в універсальному чорному кольорі. Ерекційне кільце з 10 режимами вібрації дозволить зазнати яскравих моментів близькості та досягти потужного оргазму. Віброкільце є водонепроникним та еластичним, ніжно та м'яко може стискати чоловічий пеніс. Кільце може використовуватися у формі мастурбатора для клітора, а також для отримання максимального задоволення під час оральних ласок.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS пластик
Розміри: 7.3 х 1.9 см, Внутрішній діаметр кільця: 4
Вібрація: 10 режимів
Живлення: вбудований акумулятор (перезаряджається)
При виборі даного девайса враховуйте діаметр кільця

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Производитель | Том.М |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Ерекційне кільце для члена, Віброкільце для чоловіків, Кільце для пролонгації сексу з вібрацією, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Эрекционное кольцо |
| Пол | Мужской |
| Рельеф мастурбатора | Ребристый |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Назначение | Для мужчин |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 73 мм |
| Высота | 19 мм |
| Диаметр | 40.0 |
- Цена: 1 580 ₴










