Топ продаж
-50%

Фіолетова анальна пробка 12 см, затор для анального сексу та анальних ігор, Інтимні іграшки
398 ₴
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 335
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фіолетова анальна пробка 12 см, затор для анального сексу та анальних ігор, Інтимні іграшки

Компактна прбка з оригінальним дизайном подарує вишукане, незвичайне задоволення навіть тим, хто вперше знайомиться з анальної стимуляцією.
Вузький кінчик і гладкий, злегка розширений ствол, роблять введення комфортним і природним. Коротенька вузька ніжка і плавний вигин підставки роблять аксесуар зручним для використання під час сексу або для тривалого носіння пробки. Виконана з силікону — гладенького, пружнього та абсолютно безпечного матеріалу. Він не містить фталатів і інших шкідливих домішок. Її форма продумана таким чином, щоб в стимуляції задіяти максимум чутливих зон всередині. Пробка гнучка, пружна і надзвичайно приємно відчувається всередині. У основі є широка Т-подібна ручка, яка одночасно дозволить легко і швидко витягти пробку, а заодно послужить розширювачем, що робить ігри безпечними.
Щоб випробувати максимум задоволення від анальної стимуляції, використовуйте зволожуючий лубрикант на водній основі. А після ігор очищайте пробку спеціальним той-клінером очисником для інтим товарів.
Характеристики:
Матеріал: медичний силікон
Розмір: 12.8 * 3.8 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Фіолетова анальна пробка 12 см, затор для анального сексу та анальних ігор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Фиолетовый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 128 мм |
| Ширина | 38 мм |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴








