Топ продаж
-50%

Реалістичний фалоімітатор 19 см, Фалос на присосці Фіолетовий, Гнучкий Ділдо, Інтимні іграшки
1 180 ₴
590 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 812
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Реалістичний фалоімітатор 19 см, Фалос на присосці Фіолетовий, Гнучкий Ділдо, Інтимні іграшки

Фалоімітатор на присосці стане Вашим вірним супутником у світі задоволень без заборон. Його форма ідеально повторює обриси справжнього пеніса на піку готовності до сексуальної гри і подарує Вам чимало яскравих емоцій у процесі використання.
Виготовлений з приємного на дотик матеріалу. Під час використання лубриканта він спритно ковзає всередині та дарує максимально природні відчуття, немов під час сексу з реальним партнером. Зафіксуйте фалоімітатор на гладкій поверхні і рухайтеся так, як бажає Ваша фантазія!
З реалістичним фалоімітатором використовуйте лубриканти на водній основі. Щоб зберегти поверхню іграшки чистою і безпечною для використання, ретельно мийте його після кожної гри і обробляйте його антибактеріальним той-клінером очисником для інтим товарів.
Характеристики:
Материал: TPE (термопластичний еластомер)
Розмір: 19 * 4 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Реалистичные |
| Цвет | Фиолетовый |
| Длина | 19 см |
| Диаметр | 4 см |
| Основные | |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Функция вибрации | Нет |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Реалістичний фалоімітатор 19 см, Фалос на присосці Фіолетовий, Гнучкий Ділдо, Інтимні іграшки |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴










