
Вібропробка для стимуляції ануса на пульті, Ребриста анальна пробка з вібрацією та обертанням кульок, Інтимні
4 980 ₴
2 490 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 766
Вібропробка для стимуляції ануса на пульті, Ребриста анальна пробка з вібрацією та обертанням кульок, Інтимні іграшки

Анальний стимулятор підійде як для чоловіків, так і жінок. Стимулятор простати або красива анальна пробка з вібрацією, обертанням кульок та пультом має ергономічну форму та продуману конструкцію. Виконаний девайс із медичного силікону, матеріал приємний до тіла, не викликає подразнень та травмування у ніжних інтимних зонах, безпечний. За допомогою пульта можна вибирати один із 10 режимів стимуляції (вібрація + обертання кульок біля основи пробки). Водонепроникний, що дозволяє його мити під проточною водою і грати з ним у душі. Але повністю занурювати його у воду не рекомендується. Перед використанням ребристу секс-іграшку необхідно змастити лубрикантом на водній основі, з мастилом відчуття будуть ще ефектнішими.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS пластик
Розміри: 15 х 4.3 см
10 режимів стимуляції (вібрація + обертання кульок біля основи пробки, ці дві функції працюють одночасно)
Живлення: Вбудований акумулятор (перезаряджається)

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 43 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Вібропробка для стимуляції ануса на пульті, Ребриста анальна пробка з вібрацією та обертанням кульок, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Рельеф мастурбатора | Ребристый |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация, вращение |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Назначение | Унисекс |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 150 мм |
- Цена: 2 490 ₴









