-50%

Фалоімітатор з присоскою 19 см Рожевий, Реалістичний фалос, Вагінальний стимулятор для жінок, Інтимні іграшки
1 180 ₴
590 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 812
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фалоімітатор з присоскою 19 см Рожевий, Реалістичний фалос, Вагінальний стимулятор для жінок, Інтимні іграшки

Реалістичний фалоімітатор забезпечить Вам надзвичайно яскраву насолоду, яку міг би подарувати справжній коханець!
Своїми обрисами цей штучний фалос нагадує статевий член - він має рельєфний рівний стовбур, вкритий імітацією опуклих вен, а також пружну голівку реалістичної форми. Матеріал, з якого вироблений фалоімітатор приємним на дотик. В основі іграшки розташована широка присоска, яка дозволяє зафіксувати фалоімітатор на рівній та гладенькій поверхні або використовувати його в якості насадки для страпону, якщо його основа має відповідне кріплення.
Рекомендуємо зволожувати іграшку лубрикантом на водній основі, щоб стимуляція була комфортною. Після використання очищуйте фалос спеціальним той-клінером очисником для інтим товарів.
Характеристики:
Матеріал: TPE (термопластичний еластомер)
Розмір: 19 * 4 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Реалистичные |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 190 см |
| Диаметр | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Фалоімітатор з присоскою 19 см Рожевий, Реалістичний фалос, Вагінальний стимулятор для жінок, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴










