Топ продаж
-50%

Фалоімітатор рельєфний на присосці 23 см Прозорий, гнучкий фалос, штучний член ділдо, інтимні іграшки
1 140 ₴
570 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 208
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фалоімітатор рельєфний на присосці 23 см Прозорий, гнучкий фалос, штучний член ділдо, інтимні іграшки

Фалоімітатор - це прекрасна секс-іграшка для інтимної стимуляції, яка розроблена спеціально для тих, хто віддає перевагу реалістичним відчуттям і чуттєвому, яскравому задоволенню. Має пружний і досить гнучкий рельєфний стовбур для більш яскравих і чуттєвих відчуттів під час стимуляції, а гладка голівка забезпечує плавне і комфортне проникнення. Зроблений з приємного на дотик полівінілхлориду.
Оснащений фалоімітатор і широкою круглою основою, яка служить і обмежувачем, і міцною присоскою. Завдяки присосці Ви зможете закріпити фалос на будь-якій рівній і гладкій поверхні, після чого сміливо насолоджуватися інтимною стимуляцією в найрізноманітніших позах. Фалос також підходить і для кріплень в трусиках для страпона.
Для отримання більш приємних і комфортних відчуттів слід користуватися лубрикантом на водній основі. Після використання фалос необхідно обробити засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ (полівінілхлорид)
Розмір: 23 * 3.5 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Цвет | Прозрачный |
| Длина | 230 см |
| Диаметр | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Фалоімітатор рельєфний на присосці 23 см Прозорий, гнучкий фалос, штучний член ділдо, інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Анальные |
| Материал | Поливинилхлорид |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 570 ₴










