Топ продаж
-50%

Фалоімітатор з присоскою 22 см, Тілесний гнучкий фалос, Вагінальний стимулятор анальний, Інтимні іграшки
1 140 ₴
570 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 208
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фалоімітатор з присоскою 22 см, Тілесний гнучкий фалос, Вагінальний стимулятор анальний, Інтимні іграшки

Гнучкий фалоімітатор з рельєфним стовбуром та гладкою голівкою, який готовий до чуттєвої вагінальної чи анальної стимуляції. Фалос оснащений пружним, рельєфним і досить гнучким стовбуром. Гладка голівка сприяє легкому проникненню у піхву або анус. Хороша гнучкість секс іграшки дозволяє отримувати максимальну насолоду під час стимуляції, а присоска на основі зробить процес зручнішим та комфортнішим.
За допомогою присоски фалос кріпиться до будь-якої рівної та гладкої поверхні, після чого можна приступати до інтимної стимуляції без рук та у зручних позах. Або використовувати з трусиками для страпона. Зроблений з якісного полівінілхлориду - гіпоалергенний, приємний у використанні та нешкідливий для здоров'я.
Для приємніших та комфортніших відчуттів слід користуватися лубрикантом на водній основі. Після використання фалоімітатор необхідно обробити засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ ( полівінілхлорид)
Розмір: 23 * 3.5 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Цвет | Телесный |
| Длина | 230 см |
| Диаметр | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Фалоімітатор з присоскою 22 см, Тілесний гнучкий фалос, Вагінальний стимулятор анальний, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Анальные |
| Материал | Поливинилхлорид |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 570 ₴










