
Віброкільце для продовження сексу, Ерекційне кільце з вібрацією для клітора, Силіконове кільце для пеніса, Інт
1 780 ₴
890 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 764
Віброкільце для продовження сексу, Ерекційне кільце з вібрацією для клітора, Силіконове кільце для пеніса, Інтимні іграшки

Унікальне ерекційне кільце для чоловіків подарує Вам та Вашій партнерці незабутні моменти задоволення. Кільце з вібрацією підвищить рівень насолоди і зробить процес більш привабливим і незабутнім. Унікальний дизайн пристрою сприяє не тільки збудженню, а й покращенню кровообігу. Девайс забезпечить вам не тільки відмінну ерекцію, але й масу приємних відчуттів, які надовго залишаться в пам'яті. Це допомагає продовжити інтимні моменти та підвищити сексуальний потяг. Підходить для всіх, хто хоче експериментувати та відкривати для себе нові грані задоволення.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS пластик
Розміри: 9 х 6 х 4 см
Внутрішній діаметр кілець: 3.3 см. Відмінно тягнуться, підійдуть на будь-який розмір більшого діаметру.
Вібрація: 10 режимів
Живлення: Вбудований акумулятор (перезаряджається), магнітна зарядка

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Віброкільце для продовження сексу, Ерекційне кільце з вібрацією для клітора, Силіконове кільце для пеніса, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Эрекционное кольцо |
| Пол | Мужской |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Тип фаллоимитатора | С дополнительной стимуляцией |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Цвет | Черный |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Назначение | Для мужчин |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 60 мм |
| Высота | 90 мм |
| Диаметр | 40.0 |
- Цена: 890 ₴










