
Анальний розширювач у вигляді фалосу, Анально-вагінальний фалоімітатор з грушею, Стимулятор ануса та вагіни, І
1 180 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 763
Анальний розширювач у вигляді фалосу, Анально-вагінальний фалоімітатор з грушею, Стимулятор ануса та вагіни, Інтимні іграшки

Фалос, що розширюється, з грушею здатний збільшувати свій діаметр кількома натисканнями на грушу. Коли секс іграшка потрапляє всередину, Ви зможете накачати її, відчувши наповненість, надавши приладу розміри, найбільш підходящі для вас. Відбувається ефект тренування та розширення м'язів. Універсальний аксесуар підходить як для анальної або вагінальної стимуляції, так і для підготовки до анального сексу.
Підійде розширити кль, як для стимуляції інтимних зон у жінок так і чоловіків. Діаметр анального фалоса збільшується за рахунок груші, а спеціальний клапан дозволить швидко стравити повітря будь-якої миті. Виконаний із приємного та ніжного силікону. Матеріал пружний, еластичний і не має швів і стиків, що завдають дискомфорту. Щоб уникнути мікротравм і більш комфортного застосування, користуйтеся мастилом на водній основі.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS пластик
Розміри:
Стандартний розмір: 14.5 х 3.3 см
Максимальний розмір: 17 х 4.2 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Анальний розширювач у вигляді фалосу, Анально-вагінальний фалоімітатор з грушею, Стимулятор ануса та вагіни, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальный расширитель |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Тип фаллоимитатора | Надувные |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Черный |
| Регулировка размера | Да |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Унисекс |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 мм |
- Цена: 1 180 ₴










