Топ продаж
-50%

Анальна силіконова пробка 18 см малинова, ланцюжок з кільцем для анальної стимуляції сексу, Інтимні іграшки
520 ₴
260 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 381
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальна силіконова пробка 18 см малинова, ланцюжок з кільцем для анальної стимуляції сексу, Інтимні іграшки

Гнучкий ланцюжок з яким анальні ігри та стимуляція завжди будуть наповнені яскравим задоволенням.
Виріб виконано з приємного на дотик силікону, гнучкого і міцного. Пробка має класичну форму, що складається зі з'єднаних одна з одною кульок-сердець. Їхній діаметр поступово збільшується від кінця ланцюжка до основи. А на самій основі розташоване широке кільце, в яке можна вставити палець для міцного утримання. Також воно є стопером від занадто глибокого потрапляння у тіло. Під час використання кульки іграшки даруватимуть приємний тиск на внутрішні стінки ануса, а також подарують яскраву стимуляцію під час руху ланцюжка.
Використовуйте з виробом лубриканти на водній основі. Після промийте у воді та обробіть засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: медичний силікон
Розмір: 18.5 * 3.2-1.1 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 11 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Анальна силіконова пробка 18 см малинова, ланцюжок з кільцем для анальної стимуляції сексу, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальные шарики |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 185 мм |
| Ширина | 32 мм |
Информация для заказа
- Цена: 260 ₴










