Топ продаж
-50%

Фалоімітатор довгий на присосці 29 см Чорний, гнучкий штучний пеніс рельєфний, інтимні іграшки
1 380 ₴
690 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 782
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фалоімітатор довгий на присосці 29 см Чорний, гнучкий штучний пеніс рельєфний, інтимні іграшки

Фалоімітатор в довжину досягає значних 29 см при діаметрі стовбура 4.5 см. Матеріал на дотик мало чим відрізняється від справжнього фалоса, до того ж робить іграшку пружною і дуже гнучкою. Знизу розташувалася присоска, яка дозволяє потужно зафіксувати фалос у вертикальному положенні, відкривши перед Вами доступ до абсолютної свободи рухів.
Виготовлений фалоімітатор з якісного матеріалу ПВХ. Він не тільки приємний на дотик, але його цілком безпечно використовувати людям з особливо чутливою шкірою. У догляді такий матеріал не вимогливий. Лубриканти підходять на водній основі. Не забувайте після кожного використання помити його і обробити спеціальним антисептиком очисником для секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ (полівінілхлорид)
Розмір: 29 * 4.5 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Длина | 290 см |
| Диаметр | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Фалоімітатор довгий на присосці 29 см Чорний, гнучкий штучний пеніс рельєфний, інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Материал | ПВХ |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Черный |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴










