Топ продаж
-50%

Фалоімітатор ребристий 29 см, Прозорий довгий фалос на присосці, Ділдо гнучкий для вагінального сексу, Інтимні
1 380 ₴
690 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 782
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фалоімітатор ребристий 29 см, Прозорий довгий фалос на присосці, Ділдо гнучкий для вагінального сексу, Інтимні іграшки

Фалоімітатор забезпечить яскраву насолоду. Своїми контурами цей штучний фалос нагадує статевий член - він має рельєфний стовбур і пружну голівку. Ділдо має в основі присоску, за допомогою якої Ви зможете закріпити його на будь-якій гладкій поверхні. Вибирайте самі, де хочете насолодитися любовною грою.
Чи то ванна чи Ваша спальня, з ним досягти кульмінації дуже просто. Фалос можна використовувати його як насадку для страпону, якщо його основа має відповідне кріплення. Виготовлено фалоімітатор із матеріалу ПВХ. Використовуйте з фалосом лубрикант на водній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ (Полівінілхлорид)
Розмір: 29 х 4.5 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Цвет | Прозрачный |
| Длина | 290 см |
| Диаметр | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Фалоімітатор ребристий 29 см, Прозорий довгий фалос на присосці, Ділдо гнучкий для вагінального сексу, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Рельеф мастурбатора | Ребристый |
| Материал | ПВХ |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Для женщин |
| Функция подогрева | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴










