Топ продаж
-50%

Рожевий фалоімітатор 29 см, Довгий фалос на присосці, Гнучкий вагінальний стимулятор, Штучний пеніс, Інтимні і
1 380 ₴
690 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 782
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рожевий фалоімітатор 29 см, Довгий фалос на присосці, Гнучкий вагінальний стимулятор, Штучний пеніс, Інтимні іграшки

Фалоімітатор для глибокого проникнення забезпечить яскраву насолоду. Штучний фалос має рельєфний стовбур та пружну головку. Ділдо має в основі присоску, за допомогою якої Ви зможете закріпити його на будь-якій гладкій поверхні і насолоджуватися ним.
А також присоска в основі дозволить легко закріпити фалос на спеціальних трусиках, щоб отримати дійсно цікавий страпон для сексу. Виготовлено фалоімітатор із матеріалу ПВХ. Використовуйте мастило на водній основі для більш приємних відчуттів. Після використання достатньо обробляти виріб теплою водою з милом.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ (Полівінілхлорид)
Розмір: 29 х 4.5 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | На присоске |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 290 см |
| Диаметр | 45 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Рожевий фалоімітатор 29 см, Довгий фалос на присосці, Гнучкий вагінальний стимулятор, Штучний пеніс, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Рельеф мастурбатора | Ребристый |
| Материал | ПВХ |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Для женщин |
| Функция подогрева | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 690 ₴









