
Двоконечний реалістичний фалоімітатор, Рожевий фалос для подвійного проникнення, Стимулятор вагіни та ануса, І
758 ₴
379 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 402
Двоконечний реалістичний фалоімітатор, Рожевий фалос для подвійного проникнення, Стимулятор вагіни та ануса, Інтимні іграшки

Гнучкий фалоімітатор з двома робочими стовбурами для одночасної вагінально-анальної стимуляції та отримання яскравої, чуттєвої подвійної насолоди. Реалістичний вигляд і два робочі стволи дозволять Вам отримати одночасну яскраву та чуттєву стимуляцію і вагінальних, і анальних ерогенних зон. Іграшка розроблена в U-формі, яка дозволить комфортно та зручно зробити подвійне проникнення.
Кожен стовбур має опуклі вени та ніжну контурну головку. Більший фалос призначений для чуттєвої стимуляції піхвових ерогенних зон, а менший стовбур забезпечить яскраву стимуляцію анальних стінок. Виготовлений із полівінілхлориду. Використовуйте мастило на водній основі для більш приємних відчуттів.Після використання достатньо обробляти виріб теплою водою з милом.
Характеристики:
Матеріал: ПВХ (полівінілхлорид)
Розмір: 26 х 2 - 3 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 260 см |
| Диаметр | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Двоконечний реалістичний фалоімітатор, Рожевий фалос для подвійного проникнення, Стимулятор вагіни та ануса, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Рельеф мастурбатора | Реалистичный |
| Материал | ПВХ |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Для женщин |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 130 мм |
- Цена: 379 ₴










