Топ продаж
-50%

Анальна пробка Фіолетова 7 см з каменем, силіконовий стимулятор для анальних ігор, Інтимні іграшки
398 ₴
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 340
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальна пробка Фіолетова 7 см з каменем, силіконовий стимулятор для анальних ігор, Інтимні іграшки

Подаруйте собі і своєму партнерові приємну стимуляцію анального отвору, використовуючи в секс-іграх виріб з кристалом. Використовувати анальну пробку можна як соло, так і для подвійного проникнення під час статевого акту.
Секс-іграшка для анальної стимуляції виконана з якісного силікону, без шкідливих речовин в складі. Форма виробу дозволяє йому ніжно входити, не створюючи при цьому дискомфорту. Ви відчуватимете тільки приємну насолоду в процесі застосування. Анальна пробка стане оригінальним аксесуаром у Ваших секс-іграх і чудово підійде для новачків. Страз на основі іграшки, який також служить обмежувачем для безпечного використання, надасть пікантнішого і естетичнішого вигляду, коли пробка знаходиться всередині.
Для ковзаючого проникнення зволожуйте лубрикантами на водній основі, а після застосування не забудьте нанести спрей для очищення.
Характеристики:
Матеріал: медичний силікон
Розмір: 7 * 2.8 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Анальна пробка Фіолетова 7 см з каменем, силіконовий стимулятор для анальних ігор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Фиолетовый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴










