Топ продаж
-50%

Анальна пробка з каменем 7 см Чорна, стимулятор із силікону для анальних ігор секса, Інтимні іграшки
398 ₴
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 340
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальна пробка з каменем 7 см Чорна, стимулятор із силікону для анальних ігор секса, Інтимні іграшки

Маленька анальна пробка з бархатистого силікону. Вона прикрашена яскравим кристалом і під час сексу має шалено збудливий вигляд. Завдяки компактному розміру анальна пробка відмінно підходить для новачків.
Приємна на дотик і безпечна, адже доповнена широким обмежувачем, на якому красується блискучий кристал. Спробуйте і Ви анальну гру, а з пробкою Small вона запам'ятається Вам надовго!
З анальною пробкою рекомендується використовувати змазки на водній основі. Після сексу обов'язково мийте виріб, а також використовуйте для його очищення спеціальний клінер очисник для секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: медичний силікон
Розмір: 7 * 2.8 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 2.8 см |
| Основные | |
| Пол | Женский |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Цвет | Черный |
| Функция вибрации | Нет |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Анальна пробка з каменем 7 см Чорна, стимулятор із силікрну для анальних ігор секса, Інтимні іграшки |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴










