Топ продаж
-50%

Пробка втулка для стимуляції ануса 7 см Червона, Анальний стимулятор із силікону для секса, Інтимні іграшки
398 ₴
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 340
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пробка втулка для стимуляції ануса 7 см Червона, Анальний стимулятор із силікону для секса, Інтимні іграшки

Симпатична пробочка Small може стати чудовим подарунком для тих, хто бажає познайомитися з анальною стимуляцією!
Якщо Ви шукаєте спосіб змусити свого партнера дивитися на Ваші сіднички з непідробним захопленням - анална пробка відмінно впорається з цим завданням! Яскравий та блискучий кристал, розташований в широкій основі іграшки, прикрасить Вашу дупцю. Вузька ніжка допоможе пробці зручно розташуватися, тож вона не заважатиме вашим рухам. Робоча частина має вузьке та заокруглене верхів'я, завдяки чому Plug Small легко та комфортно увійде в анус.
Виробник рекомендує обирати для спільного використання виключно змазки на водній основі. А після ігор пробку необхідно очищувати спеціальним той-клінером очисником для інтим товарів.
Характеристики:
Матеріал: медичний силікон
Розмір: 7 * 2.8 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 2.8 см |
| Основные | |
| Пол | Женский |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Цвет | Красный |
| Функция вибрации | Нет |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Пробка втулка для стимуляції ануса 7 см Червона, Анальний стимулятор із силікону для секса, Інтимні іграшки |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴










