
Чорна анальна втулка 14 см, Анальна пробка для фістингу на присосці, Стимулятор ануса, Інтимні іграшки
790 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 382
Чорна анальна втулка 14 см, Анальна пробка для фістингу на присосці, Стимулятор ануса, Інтимні іграшки

Лита анальна пробка для любителів великих розмірів та відчуття наповненості. Має кулястий зовнішній вигляд, різного наростаючого діаметра та гладку фактуру. Закруглена головка забезпечує легке введення, а широка основа відповідає за безпеку використання. Інтим іграшка допоможе для звуження піхви, стимуляції простати, підготовки до фістингу та аналу. Хвиляста структура масажера дарує поєднання ковзання і впливає на всі точки ануса.
Завдяки присосці, ялинку можна кріпити до будь-якої плоскої рівної поверхні. Виготовлена із ПВХ матеріалу. Гнучка втулка швидко пристосовується до форми попи за будь-якого положення тіла. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Полівінілхлорид (ПВХ)
Розміри: 14.5 х 2.5 – 5.5 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Чорна анальна втулка 14 см, Анальна пробка для фістингу на присосці, Стимулятор ануса, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | На присоске |
| Рельеф мастурбатора | Ребристый |
| Материал | ПВХ |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Черный |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Унисекс |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Цена: 790 ₴








