Топ продаж
-50%

Фалоімітатор для жінок 19 см Тілесний, Реалістичний фалос з присокою, Штучний член, Інтимні іграшки
1 180 ₴
590 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 812
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фалоімітатор для жінок 19 см Тілесний, Реалістичний фалос з присокою, Штучний член, Інтимні іграшки

Привабливий та реалістичний фалоімітатор, здатний подарувати Вам величезне задоволення.
Виконаний із термопластичного еластомеру. Його ствол рівний, але одночасно гнучкий і пружний, завдяки чому легко адаптується до Ваших анатомічних особливостей. Відтворює чоловічий фалос у всій його природній красі – він має рельєф, утворений імітацією опуклих вен, а також пружну акуратну голівку. В основі фалоімітатора розташована широка присоска. Така опція дозволяє зафіксувати на рівній та гладкій поверхні або використовувати його як насадку для страпону, якщо його основа має відповідне кріплення.
Використовуйте з фалосом зволожуючий лубрикант на водній основі. Після використання обробіть його засобом для очищення секс-іграшок і промийте у воді.
Характеристики:
Матеріал: ТПЕ ( термопластичний еластомер )
Розмір: 19 * 4 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Реалистичные |
| Цвет | Телесный |
| Длина | 19 см |
| Диаметр | 4 см |
| Основные | |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Фалоімітатор для жінок 19 см Тілесний, Реалістичний фалос з присокою, Штучний член, Інтимні іграшки |
Информация для заказа
- Цена: 590 ₴










