Топ продаж
-50%

Анальний стимулятор пробка 8 см з каменем Чорна, втулка для анальних ігор, Інтимні іграшки
420 ₴
210 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 834
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальний стимулятор пробка 8 см з каменем Чорна, втулка для анальних ігор, Інтимні іграшки

Анальна пробка з кристалом - це незвичайний аксесуар для інтимних ігор, який забезпечить приємну стимуляцію та естетичне задоволення одночасно.
Якісний силікон, з якого виготовлено виріб, є повністю безпечним для здоров'я. Матеріал дуже ніжний на дотик, а зручна для введення форма дозволяє іграшці максимально комфортно входити. Підстава, яка служить обмежувачем для безпеки, прикрашає кристал. Це надає анальній пробці більш привабливого, унікального вигляду і дозволяє їй виглядати ще сексуальніше, коли іграшка всередині. Використовувати інтимний виріб можуть не лише дівчата, а й чоловіки.
Зволожити анальну пробку перед введенням та при цьому не пошкодити ніжну текстуру дозволить анальний лубрикант на водній основі. Після використання не забувайте обробити секс-іграшку спеціальним засобом для очищення інтим товарів.
Характеристики:
Матеріал: силікон
Розмір: 8 * 3.5 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 3.5 см |
| Основные | |
| Пол | Женский |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Цвет | Черный |
| Функция вибрации | Нет |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Анальний стимулятор пробка 8 см з каменем Чорна, втулка для анальних ігор, Інтимні іграшки |
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴










