Топ продаж
-50%

Анальна пробка з силікону 8 см з каменем, Червона втулка стимулятор для анальних ігор, Інтимні іграшки
420 ₴
210 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 834
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальна пробка з силікону 8 см з каменем, Червона втулка стимулятор для анальних ігор, Інтимні іграшки

Яскрава і шалено красива анальна пробка, яка не тільки подарує неймовірну кількість приємних відчуттів, але й забезпечить користувачеві особливо збуджуючий та пікантний вигляд.
Виконана з бархатистого, гіпоалергенного силікону, дуже приємного до тіла. Корок гладкий, пружний, закруглений і легко вводиться в тіло. Її широка основа, завдяки якій Plug не потрапить надто глибоко в анус, прикрашена стильним кристалом. Така іграшка приголомшливо виглядатиме на тілі, додаючи користувачеві особливо пікантного вигляду. Ваша друга половинка просто не встоїть перед такою сценою, що збуджує, варто лише побачити Вас.
Використовуйте із пробкою лубриканти тільки на водній основі. Після інтиму промийте у воді та обробіть засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: медичний силікон
Розмір: 8 * 3.5 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Анальна пробка з силікону 8 см з каменем, Червона втулка стимулятор для анальних ігор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Красный |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴










