Топ продаж

Вібро мастурбатор для члена стимулятор, штучна вагіна вібраційна, вібромасажер пеніса, Інтимні іграшки
2 380 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 1865
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Вібро мастурбатор для члена стимулятор, штучна вагіна вібраційна, вібромасажер пеніса, Інтимні іграшки

Реалістичний мастурбатор у вигляді штучної вагіни з вібрацією в міцній пластиковій колб.
Мастурбатор оснащена всіма анатомічними особливостями, м'яким матеріалом, ніжними статевими губами, вузьким робочим отвором і рельєфним внутрішнім каналом. М'який робочий рукав зроблений із якісної термопластичної гуми, а тому стимуляція члена буде максимально приємною та комфортною. Поміщений цей рукав у міцну, ергономічну пластикову колбу, яка закривається кришкою та зручно утримується в руці. Усередині розташована вібропуля, яка розповсюджує по іграшці 10 режимів вібрації, тим самим доводячи чоловіка до піку задоволення швидше. Заряджається USB-кабелем, що йде в комплекті.
Для комфортної стимуляції зволожуйте мастурбатор лубрикантом на водній основі. Після використання очищайте іграшку за допомогою того-клінера очисника для інтим товарів.Для комфортної стимуляції зволожуйте штучну вагину лубрикантом на водній основі. Після використання очищайте іграшку за допомогою того-клінера.
Характеристики:
Матеріал: Медичний силікон + ABS-пластик
Розмір корпусу: 20 х 8 см
10 режимів вібрації
Живлення: Вбудований акумулятор, USB-кабель для заряджання в комплекті

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 200 см |
| Материал | Силикон |
| Тип мастурбатора | Вагины |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Вібро мастурбатор для члена стимулятор, штучна вагіна вібраційна, вібромасажер пеніса, Інтимні іграшки |
| Тип интимной игрушки | Мастурбатор |
| Пол | Мужской |
| Рельеф мастурбатора | Реалистичный |
| Функция вибрации | Да |
| Режим работы | Вибрация |
| Количество скоростей вибрации | 10 |
| Регулятор уровня вибрации | Ступенчатый |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Тип элементов питания | USB |
| Размеры | |
| Ширина | 78 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 380 ₴










