Топ продаж
-50%

Реалістичний фалос для жінок 17 см Чорний, фалоімітатор на присосці стимулятр, штучний пеніс, інтимні іграшки
980 ₴
490 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 813
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Реалістичний фалос для жінок 17 см Чорний, фалоімітатор на присосці стимулятр, штучний пеніс, інтимні іграшки

Реалістичний фалоімітатор - це гнучка та натуралістична секс-іграшка для стимуляції внутрішніх ерогенних зон, яка для зручності оснащена присоскою на основі.
Виготовлений ділдо з якісного термопластичного еластомеру, який у своєму складі не містить фталатів, латексу та інших шкідливих речовин. Матеріал приємний на дотик, гнучкий, нешкідливий для здоров'я та гіпоалергенний. Зроблено фалос у реалістичній формі і повністю передає всі анатомічні особливості чоловічого статевого члена у стані ерекції. Фаллос має пружний гнучкий стовбур, покритий опуклою венозною системою та велику контурну головку. За допомогою гладкої та ніжної головки проникнення буде максимально приємним та комфортним. На підставі іграшки розташована присоска. З її допомогою Ви зможете насолоджуватися інтимною стимуляцією без рук та у будь-якій зручній позі.
Для приємніших відчуттів слід користуватися лубрикантом на водній основі. Після використання фалос необхідно обробити засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики
Материал: ТПЭ (термопластичний еластомер)
Розмір: 17.6 * 3.6 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Реалистичные |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Длина | 176 см |
| Диаметр | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Реалістичний фалос для жінок 17 см Чорний, фалоімітатор на присосці стимулятр, штучний пеніс, інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Черный |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴









