Топ продаж
-50%

Фіолетова анальна пробка з силікону 9 см з каменем, велика втулка стимулятор для анальних ігор, Інтимні іграшк
458 ₴
229 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 835
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фіолетова анальна пробка з силікону 9 см з каменем, велика втулка стимулятор для анальних ігор, Інтимні іграшки

Дозвольте своїм сідницям бути центром уваги, прикрасивши їх сяючим кристалом в основі анальної пробки!
Пробка виглядає дуже привабливо, але її розміри підійдуть досвідченішим користувачам. Робочий діаметр пробки може бути занадто великим для новачків. Plug L має робочу частину у вигляді краплі – у неї вузька верхівка, а розширення зроблено плавно та поступово. Така іграшка подарує фантастично приємну анальну стимуляцію та відчуття наповненості. А за зручне розташування пробки між сідницями відповідає тонка ніжка між основою та робочою частиною. Іграшка ніжна і гладка, з пружною і шалено оксамитовою поверхнею із медичного силікону.
Рекомендуємо зволожувати пробку лубрикантом на водній основі, щоб стимуляція була комфортною. Після інтиму промийте девайс у воді та обробіть засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: силікон
Розмір: 9.2 * 4.2 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Фіолетова анальна пробка з силікону 8 см з каменем, велика втулка стимулятор для анальних ігор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Фиолетовый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 92 мм |
Информация для заказа
- Цена: 229 ₴










