Топ продаж
-50%

Силіконова пробка для стимуляції ануса 9 см Рожева, Анальний стимулятор втулка з каменем, інтимні іграшки
458 ₴
229 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 835
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Силіконова пробка для стимуляції ануса 9 см Рожева, Анальний стимулятор втулка з каменем, інтимні іграшки

Шукаєте іграшку для справді великого задоволення? Рекомендуємо звернути увагу на анальну пробку з кристалом Рожеву!
Ця вишукана іграшка тішить не лише око. Її класична форма у поєднанні із найніжнішим силіконом забезпечить комфортну стимуляцію. Робоча частина схожа на краплю – має вузьку та закруглену верхівку, яка забезпечує абсолютний комфорт при введенні, а також поступово розширюється ближче до основи. Ніжка пробки досить тонка, що сприяє її комфортному розташуванню всередині. А основа, прикрашена кристалом, не дозволить іграшці увійти надто глибоко.
Зволожуйте пробку лубрикантом на водній основі, щоб стимуляція була м'якою та комфортною. Після використання очищайте іграшку спеціальним клінером очиником для інтим товарів.
Характеристики.
Матеріал: медичний силікон
Розмір: 9.2 * 4.2 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 42 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Силіконова пробка для стимуляції ануса 9 см Рожева, Анальний стимулятор втулка з каменем, інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 92 мм |
Информация для заказа
- Цена: 229 ₴










