Топ продаж
-50%

Фаллос для подвійного проникнення 46 см Рожевий, Анально-вагінальний фалоімітатор стимулятор сексу, інтимні іг
1 580 ₴
790 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 953
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фаллос для подвійного проникнення 46 см Рожевий, Анально-вагінальний фалоімітатор стимулятор сексу, інтимні іграшки

Реалістичний та привабливий двокінцевий фаллоімітатор Double Dildo подарує Вам приголомшливе задоволення та незабутній досвід!
Фаллос має два робочих кінця, що відрізняються формою і діаметром. Завдяки такій особливості Ви отримаєте максимально природні відчуття, адже кожен фалос відчувається по-своєму. тому Ви отримуватимете найприродніші відчуття від ігор з ним.
Bиконаний з термопластичного еластомеру – цей гладкий та приємний матеріал відмінно імітує текстуру людської шкіри. Завдяки його властивостям фалос на дотик так само реалістичний, як і на вигляд. Рекомендуємо для спільного використання лубриканти на водній основі. А після актів кохання фалоімітатор необхідно очищати за допомогою того-клінера очисника для інтим товарів.
Характеристики:
Матеріал: ТПЕ (термопластичний еластомер)
Розмір: 46 * 2.6-3.8 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Унисекс |
| Тип фаллоимитатора | Двусторонние |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Цвет | Розовый |
| Длина | 460 см |
| Диаметр | 26 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Фаллос для подвійного проникнення 46 см Рожевий, Анально-вагінальний фалоімітатор стимулятор сексу, інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Комбинированный |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 38 мм |
Информация для заказа
- Цена: 790 ₴










