Топ продаж

Чорна анальна пробка з 5 кульок, Стимулятор ануса на присосці 19 см, Піраміда для анального сексу та фістингу,
880 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 387
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Чорна анальна пробка з 5 кульок, Стимулятор ануса на присосці 19 см, Піраміда для анального сексу та фістингу, Інтимні іграшки

Анальна пробка з 5 кульок для любителів великих розмірів та відчуття наповненості. Лита втулка має кулястий зовнішній вигляд, різного діаметру, що наростає, і гладку фактуру. Закруглена головка забезпечує легке введення, а широка основа відповідає за безпеку використання.
Завдяки присосці, товсту сексуальну ялинку можна кріпити до будь-якої плоскої рівної поверхні. Анальна піраміда з горбками виготовлена з ПВХ матеріалу, без домішок та фталатів. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Полівінілхлорид (ПВХ)
Розміри: 19.4 х 3.8 – 5.5 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 55 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Чорна анальна пробка з 5 кульок, Стимулятор ануса на присосці 19 см, Піраміда для анального сексу та фістингу, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | На присоске |
| Рельеф мастурбатора | Ребристый |
| Материал | ПВХ |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Черный |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Назначение | Унисекс |
| Функция подогрева | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 194 мм |
Информация для заказа
- Цена: 880 ₴










