Топ продаж

Фалоімітатор Чорний реаліст з мошонкою на присосці 19 см, вагінальний штучний ділдо, інтимні іграшки для жінок
1 180 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 377
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Фалоімітатор Чорний реаліст з мошонкою на присосці 19 см, вагінальний штучний ділдо, інтимні іграшки для жінок

Фалоімітатор чорний реаліст – великий та милий друг. Він вірний і надійний коханець, який завжди радий подарувати своїй господині незабутні миті насолоди. Велика головка, потужний стовбур, покритий вінками, та пружна мошонка – це його властивості.
Іграшка виконана з пружного та еластичного матеріалу, який дуже приємний на дотик. Фалоімітатор має реалістичний дизайн. Така іграшка не залишить байдужою жодну леді з добрим почуттям стилю. Натуралистический рельєф як надає іграшці привабливий зовнішній вигляд, так й відмінно стимулює ерогенні зони, як справжній член. На підставі під мошонкою розташована присоска. Її завдання також важливо: закріпивши кріпака на будь-якій рівній гладкій поверхні, Ви зможете насолоджуватися ним у позі "наїзниці" або "ззаду", при цьому звільнивши руки для додаткових ласок.
Для приємніших і комфортніших відчуттів слід користуватися лубрикантом на водній основі. Після використання фалоімітатор необхідно обробити засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ТПЕ (термопластичний еластомер)
Розміри: 19 * 4 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | Реалистичные |
| Длина | 19 см |
| Диаметр | 4 см |
| Основные | |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Цвет | Черный |
| Функция вибрации | Нет |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Фалоімітатор Чорний реаліст з мошонкою на присосці 19 см, вагінальний штучний ділдо, інтимні іграшки для жінок |
Информация для заказа
- Цена: 1 180 ₴










