Топ продаж

Анальний крок 12 см Фіолетовий, пробка шарикова, втулка плаг з обмежувачем, інтимні іграшки для анусу
198 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 838
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Анальний крок 12 см Фіолетовий, пробка шарикова, втулка плаг з обмежувачем, інтимні іграшки для анусу

Надайте гостроти відчуттям під час інтимних моментів разом із анальною пробкою. Іграшка стане чудовим аксесуаром, який урізноманітнить Ваші ігри в ліжку.
Секс-іграшка, яка призначена для приємної стимуляції анального отвору, виготовлена з якісної термопластичної гуми. Виріб із кульок на кінчику має конусоподібну головку для максимально комфортного введення. Анальну пробку можна застосовувати соло або для створення подвійного проникнення під час статевого акту. Ви можете не побоюватися, що іграшка повністю проникне всередину, оскільки вона оснащена обмежувачем у вигляді зручної ручки. Обмежувач також сприятиме швидкому та комфортному вилученню анальної пробки.
Ковзне введення легко забезпечити за допомогою анальних лубрикантів на водній основі. Після використання не забувайте промивати анальну пробку у воді та нанести засіб для очищення інтимних виробів.
Характеристики:
Матеріал: медичний силікон
Розмір: 12 * 2.7-2 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Анальний крок 12 см Фіолетовий, пробка шарикова, втулка плаг з обмежувачем, інтимні іграшки для анусу |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Женский |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Фиолетовый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 27 мм |
Информация для заказа
- Цена: 198 ₴










