Топ продаж

Прозорий фалоімітатор 16 см, Фалос на присосці, Штучний член для вагінальної стимуляції, Інтимні іграшки
980 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 261
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Прозорий фалоімітатор 16 см, Фалос на присосці, Штучний член для вагінальної стимуляції, Інтимні іграшки

Отримайте реалістичні відчуття стимуляції фалоімітатором з присоской. Зроблений із пружного матеріалу з ніжною поверхнею. Термопластичний еластомер є безпечним для здоров'я. По всьому стовбуру фалоса розходяться об'ємні, набряклі вени, його виразна головка максимально наближена до справжньої.
Ділдо пружний та гнучкий. В його підставі є присоска, закріпіть іграшку на плоскій поверхні та звільнити руки, тим самим випробуваючи багато нових та різноманітних поз. Проникнення буде максимально приємним та ковзним, якщо попередньо зволожити лубрикантом на водній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ТПЕ (термопластичний еластомер)
Розміри: 16 х 3.3 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | На присоске |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Цвет | Прозрачный |
| Длина | 160 см |
| Диаметр | 33 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Прозорий фалоімітатор 16 см, Фалос на присосці, Штучний член для вагінальної стимуляції, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Рельеф мастурбатора | Реалистичный |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 980 ₴






