Топ продаж
-50%

Металева анальна пробка з кольоровим кристалом, Конусна срібляста втулка 7 х 2.8 см, Інтимні іграшки
398 ₴
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 998
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Металева анальна пробка з кольоровим кристалом, Конусна срібляста втулка 7 х 2.8 см, Інтимні іграшки

Невелика анальна пробка сріблястого кольору зі стразом на основі. Розмір плагіна - близький до мінімального, найкращий розмір для новачків. Анальний затор допоможе пізнати нові відчуття в анальному сексі. Виготовлена з нержавіючої сталі. Не має запаху і є гіпоалергенною. Дуже просто у догляді, легко миється і дуже приємна на дотик. Металева основа завдяки своїй високій теплопровідності дозволить отримати нові сексуальні насолоди від гри з холодною або теплою поверхнею. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал : Нержавіюча медична сталь
Розмір: 7 х 2.8 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Металева анальна пробка з Рожевим та Червоним кристалом, Конусна срібляста втулка 7 х 2.8 см, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴










