Топ продаж
-50%

Тілесний штучний член на присосці, Реалістичний фалоімітатор 17 см, Фалос для сексу, Вагінальний стимулятор, І
980 ₴
490 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 813
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тілесний штучний член на присосці, Реалістичний фалоімітатор 17 см, Фалос для сексу, Вагінальний стимулятор, Інтимні іграшки

Секс-іграшка у вигляді чоловічого ерегованого пеніса. Виготовлений із термопластичного еластомеру. Матеріал ніжний, приємний на дотик і нешкідливий для здоров'я, гіпоалергенний. Фаллос має пружний рельєфний стовбур та ніжну контурну головку та подарує Вам реалістичні тактильні відчуття.
Для більшої зручності фалоімітатор оснащений міцною присоскою, за допомогою якої Ви зможете насолоджуватися інтимною стимуляцією у зручній позі та без рук. Кріпиться секс іграшка на рівній гладкій поверхні. Використовуйте з іграшкою лубрикант на водяній основі. Після стимуляції обробіть аксесуар засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Термопластичний еластомер (ТПЕ)
Розміри: 17.6 х 3.6 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Пол | Женский |
| Тип фаллоимитатора | На присоске |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Цвет | Телесный |
| Длина | 176 см |
| Диаметр | 36 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Тілесний штучний член на присосці, Реалістичний фалоімітатор 17 см, Фалос для сексу, Вагінальний стимулятор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Фаллоимитатор |
| Тип вибратора | Вагинальные |
| Рельеф мастурбатора | Реалистичный |
| Функция вибрации | Нет |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
Информация для заказа
- Цена: 490 ₴







