Топ продаж
-50%

Металева анальна пробка 7 см з обмежувачем каменем, сріблястий Плаг для аналу, Інтимні іграшки для анусу
398 ₴
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 998
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Металева анальна пробка 7 см з обмежувачем каменем, сріблястий Плаг для аналу, Інтимні іграшки для анусу

Стильний анальний аксесуар порадує поціновувачів гарних інтим-іграшок. Анальна пробка з кольоровим кристалом Silver Small - міцна металева пробка, яка легко входитиме у Ваше тіло і даруватиме масу задоволення.
Пробка виготовлена з міцного металу, відмінно ковзає та легко входить у тіло завдяки конусоподібній формі. Кругла основа прикрашена різнобарвним кристалом, який переливається. Метал повільно приймає температуру Вашого тіла і дозволяє урізноманітнити ігри температурним контрастом - нагрійте пробочку в теплій воді або охолодіть за допомогою льоду. Пробка має оптимальні параметри як для початківців, так і досвідчених гравців.
Рекомендуємо зволожити стимулятор анальним лубрикантом на водній основі, а після використання обробити спеціальним засобом для очищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча медична сталь
Розмір: 7 * 2.8 см
Обраний колір каменю уточніть перед замовленням!

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 28 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Металева анальна пробка 7 см з обмежувачем каменем, сріблястий Плаг для аналу, Інтимні іграшки для анусу |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Материал | Медицинская сталь |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 199 ₴










