Топ продаж

Анальна пробка срібляста з кольоровим каменем, Конусна металева втулка 8.5 х 3.5 см, Анальний стимулятор, Інти
580 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 848
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Анальна пробка срібляста з кольоровим каменем, Конусна металева втулка 8.5 х 3.5 см, Анальний стимулятор, Інтимні іграшки

Анальний корок сріблястого кольору з кристалом на основі. Виготовлений із нержавіючої сталі. Не має запаху і є гіпоалергенним. Втулка проста у догляді, легко миється і дуже приємна на дотик. Металева основа завдяки своїй високій теплопровідності дозволить отримати нові сексуальні насолоди від гри з холодною або теплою поверхнею.
Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча медична сталь.
Розмір: 8.5 х 3.5 см
Вибраний колір уточніть перед замовленням!

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 35 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Анальна пробка срібляста з кольоровим каменем, Конусна металева втулка 8.5 х 3.5 см, Анальний стимулятор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 85 мм |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴










