Топ продаж
-50%

Анальна пробка металева 9 см, втулка плаг сріблястий з каменем, інтимні іграшки для анусу
498 ₴
249 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 849
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Анальна пробка металева 9 см, втулка плаг сріблястий з каменем, інтимні іграшки для анусу

Блискуча та приваблива анальна пробка Silver Plug L подарує своїй володарці (або власнику) фантастичне задоволення!
Розміри цієї пробки потішать досвідчених користувачів. Вона досить широка, але при цьому її будова призначена спеціально для комфортного та легкого введення. Верхівка заокруглена і вузька, тому Вам буде легко ввести її. Між робочою частиною та основою пробки є тонка ніжка, що дозволяє іграшці зручно розташуватися всередині. Вона не заважатиме рухам або якимось чином обмежувати їх. При цьому зовні залишається блискучий камінь, який прикрашає сідниці.
Рекомендуємо зволожувати пробку лубрикантом на водній основі, щоб стимуляція була комфортною. Після використання очищуйте іграшку спеціальним клінером.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча медична сталь
Розмір: 9.5 * 4 см
Обраний колір каменю уточніть перед замовленням!

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Анальна пробка металева 9 см, втулка плаг сріблястий з каменем, інтимні іграшки для анусу |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Материал | Медицинская сталь |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 95 мм |
Информация для заказа
- Цена: 249 ₴










