Топ продаж

Пробка металева 8 см з Червоним каменем для анала, втулка срібляста з обмежувачем ануса, інтимні іграшки
580 ₴
- Нет в наличии
- Код: С 848
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Пробка металева 8 см з Червоним каменем для анала, втулка срібляста з обмежувачем ануса, інтимні іграшки

Анальна пробка з червоним кристалом Silver M - іграшка середніх розмірів, призначена для анальної стимуляції - гладка, приємна на дотик і добре збалансована.
Зроблена з металу - гіпоалергенного та міцного. Також іграшка добре тримає температуру завдяки матеріалу – пробку можна охолодити або нагріти перед використанням, помістивши її у воду потрібної температури. Корок прикрашений красивим кристалом, міцний, виконаний максимально якісно і подарує море задоволення своєму власнику!
Ми радимо використовувати з іграшкою анальний лубрикант на водній основі, щоб Ваші відчуття були максимально комфортними, а після використання пробки обробіть її засобом для очищення секс-іграшок та промийте у воді.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча медична сталь
Розмір: 8.2 * 3.4 см
У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип назначения | Пробка металева 8 см з Червоним каменем для анала, втулка срібляста з обмежувачем ануса, інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Материал | Медицинская сталь |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 82 мм |
Информация для заказа
- Цена: 580 ₴










