
Пробка з Жовтим кристалом, Металевий Плаг 9 х 4 см, Срібна втулка для анального сексу, Стимулятор ануса, Інтим
498 ₴
249 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 849
Пробка з Жовтим кристалом, Металевий Плаг 9 х 4 см, Срібна втулка для анального сексу, Стимулятор ануса, Інтимні іграшки

Збудлива пробка допоможе отримати анальний оргазм. Виготовлена із сталі, має гладкі стінки і буде легко входити в тіло завдяки своїй краплеподібній формі. Втулка надійно зафіксується між сідницями за допомогою круглої основи і не зможе проникнути надто глибоко в тіло. При кожному Вашому русі пробка м'яко натискатиме на анальні стінки, викликаючи лише приємні відчуття.
Основа прикрашена невеликим жовтим кристалом, який стане незвичайною пікантною прикрасою. Металева основа завдяки своїй високій теплопровідності дозволить отримати нові сексуальні насолоди від гри з холодною або теплою поверхнею. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча медична сталь.
Розмір: 9 х 4 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Диаметр | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Пробка з Жовтим кристалом, Металевий Плаг 9 х 4 см, Срібна втулка для анального сексу, Стимулятор ануса, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Серебристый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Цвет камней | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 90 мм |
- Цена: 249 ₴










