
Рожевий анальний затор 9.5 х 2.3 см, Втулка триярусна з обмежувачем, Анальний стимулятор, Інтимні іграшки
398 ₴
199 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 738
Рожевий анальний затор 9.5 х 2.3 см, Втулка триярусна з обмежувачем, Анальний стимулятор, Інтимні іграшки

Форма пробки нагадує ялинку, що складається з кульок. До основи кульки стають більше, а ось на кінчику розташована витягнута кулька з вузьким кінчиком, щоб проникнення в анус було плавним і комфортним. Сама ж рельєфна форма сприяє чуттєвому масажу та приємній стимуляції анальних ерогенних зон. Дугоподібна основа служить зручною рукояткою, а також необхідним обмежувачем.
Пробка зроблена з пружного термопластичного еластомеру, завдяки якому при введенні іграшки в тіло відчуватиметься особливо приємний тиск та стимуляція. Корок підійде для використання і чоловікові та жінці, може бути додатковим задоволенням під час сексу. Для зволоження іграшки вибирайте анальний лубрикант на водяній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: ТПЕ (термопластичний еластомер)
Розмір: 9.5 х 2.3 см

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Диаметр | 23 см |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Рожевий анальний затор 9.5 х 2.3 см, Втулка триярусна з обмежувачем, Анальний стимулятор, Інтимні іграшки |
| Основные | |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Пол | Унисекс |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Ребристые |
| Функция вибрации | Нет |
| Цвет | Розовый |
| Водостойкость | Да |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 95 мм |
- Цена: 199 ₴










