Топ продаж
-50%

Фіолетова анальна пробка 8 х 3.5 см, Конусна втулка з кристалом, Силіконова пробка для ануса, Інтимні іграшки
420 ₴
210 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: С 834
+380 (97) 847-19-20
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Фіолетова анальна пробка 8 х 3.5 см, Конусна втулка з кристалом, Силіконова пробка для ануса, Інтимні іграшки

Анальну іграшку доповнено кристалом, який привнесе у Вашу гру нові емоції. Корок має конусоподібну форму і гладку і ніжну фактуру. Силікон гарантує приємні тактильні відчуття та гігієнічність. Гранений кристал в основі подарує естетичний вигляд.
Для комфортності введення та отримання максимально приємних відчуттів можна використовувати мастило на водній основі. Після використання очищайте пробку спеціальним засобом для чищення секс-іграшок.
Характеристики:
Матеріал: Силікон
Розмір: 8 х 3.5 см

У будь-який час ви можете дивитися наш каталог і робити покупки. Не позбавляйте себе задоволення, порадуйте свого партнера чимось новим та незвичайним. Інтим товари - це яскравий світ задоволення, розслаблення та барвистих оргазмів. Ми пропонуємо нашим покупцям нові моделі та великий вибір інтимних іграшок за оптимальними цінами! У найкоротші терміни доставляємо замовлення під виглядом інших товарів (косметика, сувенір) по всій Україні, упаковуємо самі в непрозорі пакети пошти, а також обмотуємо в матеріал, що не промацується.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | Силикон |
| Диаметр | 3.5 см |
| Основные | |
| Пол | Унисекс |
| Максимальный вес пользователя | 200 кг |
| Водостойкость | Да |
| Цвет | Фиолетовый |
| Функция вибрации | Нет |
| Тип интимной игрушки | Анальная пробка |
| Тип вибратора | Анальные |
| Тип фаллоимитатора | Гладкие |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| тип назначения | Фіолетова анальна пробка 8 х 3.5 см, Конусна втулка з кристалом, Силіконова пробка для ануса, Інтимні іграшки |
Информация для заказа
- Цена: 210 ₴










